Åkdynor

Åkdynor
Åkdynor
Åkdynor
Åkdynor
Åkdynor
Åkdynor
Åkdynor
Åkdynor

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅKDYNOR, 6 st., 18/1900-tal, bl.a. rölakan, rosengång, ca 48x70 -75x54 cm

Bruksslitage, delvis slitage

554117

2018-06-22