Herrarmbandsur 2 st samt damarmbandsur
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 800 SEK
RICOH, CITY, EIGER, armbandsur, stål samt pläterad, 1950/60-tal, manuella, plexiglas, svarta läderarmband, diameter 18, 33,5 resp 36 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, Ricoh med slitage på boett
554121
2018-06-23