Herrarmbandsur 2 st samt damarmbandsur

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 800 SEK

RICOH, CITY, EIGER, armbandsur, stål samt pläterad, 1950/60-tal, manuella, plexiglas, svarta läderarmband, diameter 18, 33,5 resp 36 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, Ricoh med slitage på boett

554121

2018-06-23