Taklampa
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCANLIGHT, taklampa av plast, Markaryd 1970-tal, skärm av orange plast med dekor av cirklar, etikettmärkt SCANLIGHT Markaryd Made in Sweden, höjd inklusive sladd 73 cm, diameter 42 cm
Slitage, invändigt med fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
554144
2018-06-21