Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, empire, 1800-talets andra kvartal, dekor i pastellage av bl a lyra, bronserad och bemålad, höjd ca 58 cm

Lagningar, senare bemålad och bronserad, spegelglaset något anlupet, slagen

554152

2018-06-21