Spegel empire
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, empire, 1800-talets andra kvartal, dekor i pastellage av bl a lyra, bronserad och bemålad, höjd ca 58 cm
Lagningar, senare bemålad och bronserad, spegelglaset något anlupet, slagen
554152
2018-06-21