Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets början, sengustaviansk, antikiserande gouacher, fögylld, och bemålad, dekor i pastellage, delat glas, otydlig hallstämple, ca 122x54 cm

Slitage

554153

2018-06-25