Sidobord Louis XV stil

Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil
Sidobord Louis XV stil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAMPBORD, 1 par, Louis XV-stil, 1900-talets andra hälft, fanerad med valnöt, låda i sargen, utdragbar skiva, höjd ca 69, 36x27 cm

Slitage, fanérskador, list saknas delvis, ett ben lagat

554159

2018-06-22