Skåp teak

Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, teak, 1900-talets mitt, hyll- och lådinredning, delvis filtklädd, höjd ca 128, 120x43,5 cm, nyckel (2) medföljer

Stötmärken, ytslitage

554163

2018-06-23