Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, teak, 1900-talets mitt, hyll- och lådinredning, delvis filtklädd, höjd ca 128, 120x43,5 cm, nyckel (2) medföljer
Stötmärken, ytslitage
554163
2018-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här