Josef Frank Svenskt Tenn Modell 500 A

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOSEF FRANK, "Modell 500/A", skrivbord, valnöt, för Svenskt Tenn, fyra lådor, beslag i mässing, höjd ca 78, 179x72 cm

Omfattande slitage, repor, fläckar, nyckel saknas

554172

2018-06-23