Fåtölj 1940/50-tal

Fåtölj 1940/50-tal
Fåtölj 1940/50-tal
Fåtölj 1940/50-tal
Fåtölj 1940/50-tal
Fåtölj 1940/50-tal
Fåtölj 1940/50-tal
Fåtölj 1940/50-tal
Fåtölj 1940/50-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, Ekelund & Co, Virserum, klädd stomme i grått tyg, detaljer i teak, höjd ca 83, sitthöjd ca 40 cm, etikettmärkt.

Smärre slitage, enstaka fläckar

554175

2018-06-21