Ett par mässingsljusstakar

Ett par mässingsljusstakar
Ett par mässingsljusstakar
Ett par mässingsljusstakar
Ett par mässingsljusstakar
Ett par mässingsljusstakar
Ett par mässingsljusstakar
Ett par mässingsljusstakar
Ett par mässingsljusstakar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1700-/1800-tal, vridet skaft, fot med utvikt kant, graverad drko av blomsterslingor, höjd ca 14 cm

Slitage, äldre lagningar

554198

2018-06-21