Edvard Hald Åskväder

Edvard Hald Åskväder
Edvard Hald Åskväder
Edvard Hald Åskväder
Edvard Hald Åskväder
Edvard Hald Åskväder
Edvard Hald Åskväder
Edvard Hald Åskväder
Edvard Hald Åskväder
Edvard Hald Åskväder
Edvard Hald Åskväder
Edvard Hald Åskväder
Edvard Hald Åskväder

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EDVARD HALD, skål "Åskväder", Orrefors, 1900-talets andra hälft, formgiven 1922, höjd ca 11,5, diameter 14,5 cm

Nagg

554210

2018-06-22