Byrå Louis XVI
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BYRÅ, Louis XVI, Italien, fanérad olikaträslag bl.a. lönn, valnöt m.fl., beslag i mässing, intarsia dekor av bårder och fällt, höjd 84, 123x54 cm, nyckel finns
Fanerbortfall, slitage, skiva saknas
554227
2018-06-22