Byrå Louis XVI

Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BYRÅ, Louis XVI, Italien, fanérad olikaträslag bl.a. lönn, valnöt m.fl., beslag i mässing, intarsia dekor av bårder och fällt, höjd 84, 123x54 cm, nyckel finns

Fanerbortfall, slitage, skiva saknas

554227

2018-06-22