Carl Brandt oljemålning
Valmis
2018-06-22
554262
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Solnedgång över fjälllandskap, signerad C Brandt, olja på duk, 65x100 cm