Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL BRANDT (1852-1930): Solnedgång över fjälllandskap, signerad C Brandt, olja på duk, 65x100 cm
554262
2018-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här