Ivar Morsing oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IVAR MORSING (1919-2009): Abstrakt motiv med kvinnofigur, signerad och daterad I Morsing -54, olja på pannå, ca 30x60 cm
Välbevarad lyster i färgen, inga synliga märken, inget synligt färgbortfall
554278
2018-06-22