Golvur 1800-tal

Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, empire, 1800-tal, betsat björk och furu med bemålat dekor, höjd ca 198 cm, 62x21 cm, pendel och lod medföljer, nyckel saknas

Förlust av färg på urtavla, slitage, repor, märken, ställvis förlust av dekorelement, glasluckan är lös, några lister och dekorelement är lösa och medföljer, ej funktionstestad

554281

2018-06-22