Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JAN VAN BIJLERT (1597/98-1671), hans art, Pojkhuvud, olja på duk, ca 42x35
Krackeleringar, smärre dukhål
554302
2018-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här