Jan Van Bijlert

Jan Van Bijlert
Jan Van Bijlert
Jan Van Bijlert
Jan Van Bijlert

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JAN VAN BIJLERT (1597/98-1671), hans art, Pojkhuvud, olja på duk, ca 42x35

Krackeleringar, smärre dukhål

554302

2018-06-23