Lockpokal silver jugend Sport

Lockpokal silver jugend Sport
Lockpokal silver jugend Sport
Lockpokal silver jugend Sport
Lockpokal silver jugend Sport
Lockpokal silver jugend Sport
Lockpokal silver jugend Sport
Lockpokal silver jugend Sport
Lockpokal silver jugend Sport
Lockpokal silver jugend Sport
Lockpokal silver jugend Sport
Lockpokal silver jugend Sport
Lockpokal silver jugend Sport
Lockpokal silver jugend Sport
Lockpokal silver jugend Sport

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

C G HALLBERG, pokal med lock, silver, jugend, graverad "Bankdirektör O Aschbergs Hederspris vid Svenska Dagbladets stafettlöpning 1915", stämplad 1901, höjd 39 cm, vikt 905

Gravyr, mindre bucklor

554314

2018-11-25