Hans Agne Jakobsson

Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, bordslampa, T742, aluminium, 1970-tal, Markaryd Sweden, höjd ca 30 cm

Smärre slitage

554320

2018-06-22