Erich & Ingrid Triller vas
Vollendet
2018-06-24
554342
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ERICH & INGRID TRILLER, 1900-tal, ask med lock, midnattsblå glasyr, stengods, signerad Triller Tobo, höjd 7 cm