Erich & Ingrid Triller vas
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ERICH & INGRID TRILLER, 1900-tal, ask med lock, midnattsblå glasyr, stengods, signerad Triller Tobo, höjd 7 cm
Kuntoraportti
554342
Päivämäärä:
2018-06-24