Erich & Ingrid Triller vas

Erich & Ingrid Triller vas
Erich & Ingrid Triller vas
Erich & Ingrid Triller vas
Erich & Ingrid Triller vas
Erich & Ingrid Triller vas
Erich & Ingrid Triller vas
Erich & Ingrid Triller vas
Erich & Ingrid Triller vas
Erich & Ingrid Triller vas
Erich & Ingrid Triller vas

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ERICH & INGRID TRILLER, 1900-tal, ask med lock, midnattsblå glasyr, stengods, signerad Triller Tobo, höjd 7 cm

Kuntoraportti

554342

Päivämäärä:

2018-06-24