Spegel med sockel
Klubbat för:
12 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
SPEGELTRYMÅ, Louis XVI stil, 1800-talets andra hälft, med skiva i marmor, bronserad, pastellagedekor, spegelns höjd 245x85, bordets höjd 38, 91x29 cm
Kuntoraportti
Slitage, sprickor, smärre avslag, körn med lagning
554415
Päivämäärä:
2018-06-23