Spegel med sockel

Spegel med sockel
Spegel med sockel
Spegel med sockel
Spegel med sockel
Spegel med sockel
Spegel med sockel
Spegel med sockel
Spegel med sockel
Spegel med sockel
Spegel med sockel
Spegel med sockel
Spegel med sockel

Klubbat för:

12 000 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

SPEGELTRYMÅ, Louis XVI stil, 1800-talets andra hälft, med skiva i marmor, bronserad, pastellagedekor, spegelns höjd 245x85, bordets höjd 38, 91x29 cm

Kuntoraportti

Slitage, sprickor, smärre avslag, körn med lagning

554415

Päivämäärä:

2018-06-23