Hänge broschnål kravattnålar
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HÄNGE, 14 k guld, emalj, i form av hästsko med dekor av amoor, BROSCHNÅL, 14 k guld, emalj, med dekor av amoor, KRAVATTNÅLAR, 3 st, 18 k guld, med dekor av opaliserande glas resp. med saltvattenspärla samt dekor av björn, total vikt ca 17,5 g
Bruksslitage, hänge med tennlödning, smärre emaljskador, nål på kråsnål med dekor av björn ej guld
554426
2018-06-24