Hänge broschnål kravattnålar

Hänge broschnål kravattnålar
Hänge broschnål kravattnålar
Hänge broschnål kravattnålar
Hänge broschnål kravattnålar
Hänge broschnål kravattnålar
Hänge broschnål kravattnålar
Hänge broschnål kravattnålar
Hänge broschnål kravattnålar
Hänge broschnål kravattnålar
Hänge broschnål kravattnålar
Hänge broschnål kravattnålar
Hänge broschnål kravattnålar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÄNGE, 14 k guld, emalj, i form av hästsko med dekor av amoor, BROSCHNÅL, 14 k guld, emalj, med dekor av amoor, KRAVATTNÅLAR, 3 st, 18 k guld, med dekor av opaliserande glas resp. med saltvattenspärla samt dekor av björn, total vikt ca 17,5 g

Bruksslitage, hänge med tennlödning, smärre emaljskador, nål på kråsnål med dekor av björn ej guld

554426

2018-06-24