Bokhylla teak

Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA/SKÅP, teak, 1960-tal, med två lådor och skjutdörrar med bakomliggande hyllinredning, höjd ca 164, 79x38 cm

Fläckar, slitage

554432

2018-06-24