Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSGRUPP, 10 dlr, gustaviansk stil, 1900-tal, bestående av, soffa, 2 karmstolar, 6 stolar samt bord, höjder 70-96, bredd 43-145 cm
Slitage, märken förekommer, spår av nikotin
554448
2018-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här