Salongsgrupp 10 delar

Salongsgrupp 10 delar
Salongsgrupp 10 delar
Salongsgrupp 10 delar
Salongsgrupp 10 delar
Salongsgrupp 10 delar
Salongsgrupp 10 delar
Salongsgrupp 10 delar
Salongsgrupp 10 delar
Salongsgrupp 10 delar
Salongsgrupp 10 delar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSGRUPP, 10 dlr, gustaviansk stil, 1900-tal, bestående av, soffa, 2 karmstolar, 6 stolar samt bord, höjder 70-96, bredd 43-145 cm

Slitage, märken förekommer, spår av nikotin

554448

2018-06-26