Stolar 6 st senempire
2018-06-26
554451
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STOLAR, 6 st, senempire, 1800-talets mitt, betsat trä, höjd ca 85 cm
Skador, slitage