Tillbaka till katalog

Falkenbergs Belysning bordslampa

Falkenbergs Belysning bordslampa
Falkenbergs Belysning bordslampa
Falkenbergs Belysning bordslampa
Falkenbergs Belysning bordslampa
Falkenbergs Belysning bordslampa
Falkenbergs Belysning bordslampa
Falkenbergs Belysning bordslampa
Falkenbergs Belysning bordslampa

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

FALKENBERGS BELYSNING, bordslampa, 2000-tal, mässing metallfot med vit plastskärm, etikettmärkt ´´FLB´´, höjd ca 62 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

554470

Datum:

2018-06-22