Cartier reseväckarur
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARTIER, bordsur, "Santos" ca 1982, stål/mässing, quartz, mineralglas, alarm, refnr. 7508, serienr. 07922, höjd ca 8 cm, inkl. instruktionsbok samt certifikat
Går ej. SAV garanterar ej funktionen, glas med smärre repor, bruksslitage
554517
2018-06-23