Cartier reseväckarur

Cartier reseväckarur
Cartier reseväckarur
Cartier reseväckarur
Cartier reseväckarur
Cartier reseväckarur
Cartier reseväckarur
Cartier reseväckarur
Cartier reseväckarur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARTIER, bordsur, "Santos" ca 1982, stål/mässing, quartz, mineralglas, alarm, refnr. 7508, serienr. 07922, höjd ca 8 cm, inkl. instruktionsbok samt certifikat

Går ej. SAV garanterar ej funktionen, glas med smärre repor, bruksslitage

554517

2018-06-23