Trädgårdsmöbel bryggeristolar

Trädgårdsmöbel bryggeristolar
Trädgårdsmöbel bryggeristolar
Trädgårdsmöbel bryggeristolar
Trädgårdsmöbel bryggeristolar
Trädgårdsmöbel bryggeristolar
Trädgårdsmöbel bryggeristolar
Trädgårdsmöbel bryggeristolar
Trädgårdsmöbel bryggeristolar
Trädgårdsmöbel bryggeristolar
Trädgårdsmöbel bryggeristolar
Trädgårdsmöbel bryggeristolar
Trädgårdsmöbel bryggeristolar

Klubbat för:

4 200 SEK

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, gjutjärn, smide och trä, 1900-talets första hälft, bemålade i rött och grönt, bestående av: bord samt fyra bryggeristolar märkta Tuve AB, bordets höjd ca 78, diameter ca 55 cm, stolarnas sitthöjd 46 cm

Senare bemålning, slitage

554518

2018-06-24