Taklampa 1900-talets första kvartal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets första kvartal, stomme av mässing och pressat glas, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 55, diameter ca 24 cm
Obetydligt slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion
554533
2018-06-26