Taklampa 1900-talets första kvartal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets första kvartal, stomme av mässing och pressat glas, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 55, diameter ca 24 cm

Obetydligt slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion

554533

2018-06-26