Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PER OLOF ULTVEDT (1927-2006): Myran, signerad och daterad P.O Ultvedt, numrerad 35/65, träsnitt, ca 25x32 cm
554559
2018-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här