Per Olof Ultvedt
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
PER OLOF ULTVEDT (1927-2006): Myran, signerad och daterad P.O Ultvedt, numrerad 35/65, träsnitt, ca 25x32 cm
Kuntoraportti
554559
Päivämäärä:
2018-06-24