Per Olof Ultvedt

Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

PER OLOF ULTVEDT (1927-2006): Myran, signerad och daterad P.O Ultvedt, numrerad 35/65, träsnitt, ca 25x32 cm

Kuntoraportti

554559

Päivämäärä:

2018-06-24