Minnestavla över 1900-talets stora händelser

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINNESTAVLA, över 1900-talets händelser med noteringar år för år, mässingsplåt, ca 55x80 cm

Smärre slitage, dedikation a tergo

554575

2018-06-25