Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, nyrenässans, 1800-talets slut, ek, skuren dekor, textilklädsel, sitthöjd 45, längd ca 213 cm

Tyg med fläckar och skador

554585

2018-06-23