Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YNGVE BERG (1887-1963): Skissamling: Figurstudier samt 1 skissblock, mestadels signerade, tusch/blyerts/lavering/akvarell/litografier, varierande mått
Oramade, i 2 mappar+skissblock
554615
2018-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här