Yngve Berg

Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE BERG (1887-1963): Skissamling: Figurstudier samt 1 skissblock, mestadels signerade, tusch/blyerts/lavering/akvarell/litografier, varierande mått

Oramade, i 2 mappar+skissblock

554615

2018-06-23