Byrå senbarock 1700-talets första hälft

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BYRÅ, uppsats, senbarock, fanerad med bl.a. alm och rot, brännförgyllda mässingsbeslag, uppsats med lådor, inläggningar av friser och fält, tre lådor, höjd 96, 103x55 cm, nyckel finns

Fanerbortfall, slitage, märken, maskstunget, sprickor

554632

2018-06-23