Blombord 1900-tal

Blombord 1900-tal
Blombord 1900-tal
Blombord 1900-tal
Blombord 1900-tal
Blombord 1900-tal
Blombord 1900-tal
Blombord 1900-tal
Blombord 1900-tal
Blombord 1900-tal
Blombord 1900-tal
Blombord 1900-tal
Blombord 1900-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLOMBORD, 1900-tal, svartlackerat stål, med hyllor för sju blomkrukor, höjd ca 126, längd ca 96, bredd ca 57 cm

Smärre slitage och märken

554635

2018-06-26