Campagnolo "Big" vinöppnare Italien

Campagnolo
Campagnolo
Campagnolo
Campagnolo
Campagnolo
Campagnolo
Campagnolo
Campagnolo
Campagnolo
Campagnolo
Campagnolo
Campagnolo
Campagnolo
Campagnolo
Campagnolo
Campagnolo

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CAMPAGNOLO, korkskruv, "Big", 1970/80-tal, Italien, guldpläterad metall, fjädrande nederdel, längd 30 cm

Obetydligt slitage

554644

2018-06-23