Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
200 EUR
SAFARISTOL, Malli 440.
Artek, 1960-tal.
Stomme av trä, läderklädsel. Bredd 64 cm, sitthöjd 30 cm, tot. höjd 76 cm.
Hårt slitage och skador
554659
2018-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här