safarituoli

safarituoli
safarituoli
safarituoli
safarituoli
safarituoli
safarituoli
safarituoli
safarituoli

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

200 EUR

SAFARISTOL, Malli 440.
Artek, 1960-tal.
Stomme av trä, läderklädsel. Bredd 64 cm, sitthöjd 30 cm, tot. höjd 76 cm.

Hårt slitage och skador

554659

2018-07-01