Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Kvinna med korgar, signerad W v Gegerfeldt, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 40x31 cm
Ytskador
554677
2018-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här