Wilhelm von Gegerfeldt oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Kvinna med korgar, signerad W v Gegerfeldt, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 40x31 cm

Ytskador

554677

2018-06-25