Halvar Friesendahl figurin

Halvar Friesendahl figurin
Halvar Friesendahl figurin
Halvar Friesendahl figurin
Halvar Friesendahl figurin
Halvar Friesendahl figurin
Halvar Friesendahl figurin
Halvar Friesendahl figurin
Halvar Friesendahl figurin
Halvar Friesendahl figurin
Halvar Friesendahl figurin

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALVAR FRISENDAHL (1889-1953): Sittande flicka, signerad och daterad H Friesendahl 1917, grönpatinerad vitmetall, höjd ca 10 cm

554680

2018-06-25