Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL LYBECK (1887-1945): Man i skägg, signerad och daterad a tergo 1915, blandteknik, 21x18 cm
554683
2018-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här