Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR PETTERSSON, samtida, skulptur, i form av häst med föl, brons, monogramsignerad samt daterad GP-73 undertill, höjd exkl. sockel 32, längd 34 cm
554687
2018-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här