Gunnar Pettersson skulptur

Gunnar Pettersson skulptur
Gunnar Pettersson skulptur
Gunnar Pettersson skulptur
Gunnar Pettersson skulptur
Gunnar Pettersson skulptur
Gunnar Pettersson skulptur
Gunnar Pettersson skulptur
Gunnar Pettersson skulptur

Klubbat för:

400 SEK

2 000 SEK

GUNNAR PETTERSSON, samtida, skulptur, i form av häst med föl, brons, monogramsignerad samt daterad GP-73 undertill, höjd exkl. sockel 32, längd 34 cm

554687

2018-06-25