Per Hasselberg skulptur

Per Hasselberg skulptur
Per Hasselberg skulptur
Per Hasselberg skulptur
Per Hasselberg skulptur
Per Hasselberg skulptur
Per Hasselberg skulptur
Per Hasselberg skulptur
Per Hasselberg skulptur
Per Hasselberg skulptur
Per Hasselberg skulptur
Per Hasselberg skulptur
Per Hasselberg skulptur

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PER HASSELBERG (1849-1894), sittande flicka, patinerad brons, monogramsignerad och daterad PH 1894, höjd 14,5 cm

554689

2018-06-25